PEŁNĄ OFERTĘ DOTYCZĄCĄ STRON INTERNETOWYCH ZNAJDZIESZ NA STRONIE GŁÓWNEJ

Wizytówka firmyWizytówka firmy w internecie to podstawa dla wszystkich działalności gospodarczych. W dzisiejszych czasach niemal wszystkie biznesy posiadają własną stronę internetową, często pod postacią niewielkiej strony www, która zawiera podstawowe informacje o firmie oraz dane kontaktowe. Często tego typu stronę internetową nazywa się wizytówką firmy.

Wizytówka firmy powinna posiadać:

  • stronę główną, która pokazuje skrótowo wszystkie informacje zawarte na podstronach
  • stronę www z opisem firmy lub działalności
  • stronę www z jasno przestawioną ofertą
  • stronę www z danymi kontaktowymi

Te podstawowe informacje powinny znaleźć się na wizytówce firmy w internecie. Dzięki nim potencjalny klient ma wyszczególnione wszystkie najważniejsze aspekty działalności na stronie internetowej. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie by taką stronę www rozbudować o kolejne zakładki oraz sekcje wraz z rozwojem firmy. Wszystkie tworzone przeze mnie strony internetowe (w tym wizytówki firmy) są przygotowane pod dalszy rozwój i przy długoterminowej współpracy jestem w stanie rozwijać stronę www wraz z Państwa potrzebami.

Wizytówka firmy w mojej ofercie posiada przyciągającą wzrok szatę graficzną, która dostosowuje się także do urządzeń mobilnych. Dzięki temu, niezależnie od tego czy potencjalny klient będzie odwiedzał stronę internetową za pośrednictwem telefonu czy komputera, wizytówka firmy zawsze będzie wyglądać schludnie i profesjonalnie. Ze swojej strony oferuję Państwu pełne wsparcie techniczne oraz profesjonalne doradztwo w zakresie tworzenia stron internetowych. Moje wieloletnie doświadczenie pomaga w rozwoju wielu firm, które zaczynały od zera lub przechodziły pod moje skrzydła po nieudanych próbach podboju Internetu za pośrednictwem innych twórców stron www.

By dowiedzieć się więcej - czym jest wizytówka firmy i od czego najlepiej zacząć - proszę o bezpośredni kontakt. Ustalimy szczegóły współpracy i wymienimy się podstawowymi informacjami, dzięki którym będę mógł dokonać bezpłatnej wyceny.

Jeżeli mają Państwo jeszcze wątpliwości, to mam bardzo dobrego asa w rękawie. Rozliczamy się dopiero po zakończeniu mojej pracy, gdy strona internetowa będzie w 100% gotowa, a Państwo zadowoleni z jej wyglądu i funkcjonalności. Nie pobieram też żadnych zaliczek, a wizytówka firmy to czas realizacji w okolicach jednego tygodnia. Jako że z pewnością zależy Państwu na indywidualnym wizerunku firmy w internecie, zapewniam że moje strony www będą wykonane profesjonalnie i z dbałością o najmniejsze detale.

PO WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW DOTYCZĄCYCH STRONY WWW
ZAPRASZAM DO KONTAKTU

Petite Pages - tanie i profesjonalne strony internetowe