Przeczytaj, jeżeli nie możesz się zdecydować. Tutaj znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Aby uzyskać więcej szczegółów odnośnie stron internetowych, zachęcam do kontaktu pod numerem telefonu 668 855 420 lub adresem mailowym kontakt@petitepages.pl.

Kliknij w pytanie by rozwinąć odpowiedź.

Strona internetowa dla firmyW momencie zainteresowania ofertą, wspólnie ustalamy charakter strony www i jej ogólny wygląd. Następnie możesz przesłać adresy do stron internetowych, które ci się podobają, a jeżeli nie masz określonego gustu, ze swojej strony podeślę kilkanaście propozycji szablonów, które warto zastosować. Możesz spokojnie zostawić wszystko w moich rękach. Doradzam zawsze najlepsze i najtańsze rozwiązania, a wycena i konsultacja są bezpłatne.

W następnej kolejności będę potrzebował teksty oraz ewentualne zdjęcia. Warto przemyśleć wcześniej ich układ i rozmieszczenie, ponieważ treści to podstawa sukcesu każdej strony www. Po otrzymaniu wstępnych materiałów rozpoczynam pracę, a po około tygodniu wysyłam wstępny wygląd strony. Potem już na "żywym organizmie", czyli działającej stronie internetowej, ustalamy wszelkie zmiany, poprawki, szlify.

Koszt stworzenia strony internetowej

Każdy projekt strony internetowej jest wyceniany indywidualnie, dlatego też bez znajomości szczegółów trudno określić jednoznaczny koszt nakładu pracy. W celu dokonania bezpłatnej wyceny, serdecznie zapraszam do kontaktu pod adresem mailowym kontakt@petitepages.pl lub pod numerem telefonu 668 855 420.

Po zakończonym projekcie strony internetowej, jedynymi kosztami będą coroczne opłaty za hosting (serwer) oraz domenę. Cena jest oczywiście zależna od usługodawcy, jednakże w przypadku hostingu zasugerowanego przeze mnie, utrzymanie strony wynosi ok. 150 zł rocznie.

Ja ze swojej strony nie pobieram żadnych ukrytych opłat.

Czas realizacji strony internetowejStrona internetowa jest gotowa zazwyczaj w ciągu 1-2 tygodni. Czas ten głównie zależy od Twojego zaangażowania w projekt. W przypadku dobrej komunikacji, jeżeli będę na bieżąco otrzymywał materiały, uwagi czy poprawki, to z pewnością zamkniemy temat w jak najkrótszym terminie.

Oczywiście! Dzięki temu będziesz mógł wliczyć stronę internetową w koszty prowadzenia firmy. Faktura zawiera 23% VAT.

Strony www tanioJak najbardziej! Będę dokonywać zmian tak długo aż dojdziemy do porozumienia w kwestii poprawy strony internetowej. W związku z tym nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów! Dla mnie liczy się przede wszystkim Twoje zadowolenie!

Gotowe strony internetoweOczywiście. Jeżeli będziesz potrzebować stałej administracji strony internetowej, zmian treści czy nawet całkowitej jej przebudowy, wycenię wszystko indywidualnie.

Natomiast modyfikacje strony www będziesz mógł wprowadzać także samodzielnie. Na szkoleniu online wyjaśniam m.in. jak dodawać i edytować treści oraz zdjęcia.

Projektowanie stron wwwSystem CMS, na którym pracuję to WordPress. Jest to największa na świecie platforma do tworzenia stron internetowych. Szacuje się, że na WordPressie działa 1/3 całego Internetu. Jego baza zawiera dziesiątki tysięcy motywów i wtyczek, dzięki czemu strona www może zostać idealnie spersonalizowana pod potrzeby klienta.

Na fundamentach WordPressa powstają blogi, strony firmowe i całe serwisy internetowe i obecnie jest to największa tego typu platforma na rynku, z której korzystają nawet gigantyczne firmy i korporacje, m.in. BBC America, CNN, NASA, Sony Playstation, Microsoft, Samsung, Time Magazine, New York Post, Wired Magazine, TechCrunch, Angry Birds, Quartz, Vogue, Mercedes Benz, Van Heusen oraz znane osobistości i gwiazdy takie jak zespół The Rolling Stones, Snoop Dogg, Jay Z, Justin Bieber, Usain Bolt, Sylvester Stallone czy Barack Obama.

Tanie strony wwwZlecam stworzenie logo sprawdzonym i zaufanym grafikom. By lepiej sprostać wymaganiom, możesz opisać charakter działalności, wskazać kolorystykę oraz przykłady, które wyjątkowo Ci się podobają i mogą stanowić inspirację dla stworzenia logo! Jeżeli nie masz pojęcia, możesz zdać się po prostu na nasze doświadczenie.

Zdjęcia stockowe na stronę wwwZdjęcia są w cenie wykonania strony www. Jeżeli strona internetowa będzie wymagała bardzo nietypowych fotek, doliczymy je dodatkowo do zlecenia.

Jeżeli chcesz wiedzieć więcej, czekam na Twoją wiadomość. Mój adres mailowy to kontakt@petitepages.pl. Możesz także zadzwonić do mnie bezpośrednio pod numer 668 855 420 lub skorzystać z formularza kontaktowego znajdującego się w stopce strony.