PEŁNĄ OFERTĘ DOTYCZĄCĄ STRON INTERNETOWYCH ZNAJDZIESZ NA STRONIE GŁÓWNEJ

Tania strona wwwMówi się, że coś jest albo dobre albo tanie. Reguła ta sprawdza się dobrze w przypadku rzeczy fizycznych i namacalnych, jednakże Internet rządzi się własnymi prawami. Dobrego fachowca można poznać po tym, że potrafi stworzyć tanią stronę internetową, która będzie zarazem profesjonalna i dobrze wyglądająca. Z czego to wynika?

Dobry fachowiec z wieloletnim doświadczeniem ma już własne zaplecze, z którego korzysta na co dzień. Oznacza to, że przy tworzeniu strony internetowej korzysta już ze swoich wcześniejszych wycinków kodu, które przyspieszają pracę i oszczędzają czas. Nie ma konieczności tworzenia taniej strony internetowej od zera, ponieważ większość elementów stron www opiera się na podobnych schematach i założeniach. Z tego powodu kopiowanie wcześniej stworzonych rozwiązań jest dobrym pomysłem i przynosi oszczędności.

A oszczędności są ważne - nie tylko dla mnie, jako twórcy stron internetowych, ale i dla Państwa, jako zleceniodawcy potrzebującego taniej strony internetowej. Jeżeli jest taka potrzeba, wystawiam także fakturę VAT.

By dokonać bezpłatnej wyceny, proszę o bezpośredni kontakt. Dzięki temu będziemy mogli określić koszty stworzenia taniej strony www. Przewidywalny termin realizacji wynosi około jednego tygodnia. Nie pobieram żadnych ukrytych opłat, a poprawki strony www są wliczone w cenę. Wyróżnia mnie także fakt, że rozliczamy się dopiero po zakończonym projekcie strony internetowej. Wniosek z tego jest prosty - nie "ucieknę" od projektu w połowie pracy oraz będę dokładał jak największych starań by byli Państwo zadowoleni z gotowej strony www. Próżno szukać takich cech u konkurencji.

Jeżeli szukają Państwo fachowca do wykonania taniej strony internetowej, to służę pomocą i doświadczeniem. Jedynymi moimi oczekiwaniami jest dobry kontakt oraz dostarczenie niezbędnych materiałów do rozpoczęcia pracy - treści na stronę www, zdjęć oraz informacji, co ma się znajdować w poszczególnych zakładkach. Możemy się inspirować konkurencyjnymi stronami internetowymi, możemy też zacząć projekt od zera - wszystko zależy od Państwa, ale fundament jest ten sam - będzie stworzona tania strona www.

Jak profesjonalizm i doświadczenie przekłada się na oszczędności przy zakładaniu strony www?

Niektórzy uważają, że taniość idzie w parze z niską jakością. Jednakże, jak już wspomniano, w świecie Internetu rzeczy działają nieco inaczej. Profesjonalne podejście i wieloletnie doświadczenie w tworzeniu stron www mogą być kluczem do uzyskania wartościowej, a jednocześnie niedrogiej witryny. Dlaczego? W przeliczeniu na roboczogodziny, doświadczony programista będzie w stanie zaproponować najlepsze i najłatwiejsze rozwiązania, a także nie będzie musiał tracić czasu na dodatkowy research. Nie zapominajmy, że nowicjusz spędzi przy jednym zadaniu połowę dnia, a ekspert poświęci piętnaście minut. Efekt w obu przypadkach będzie taki sam, natomiast koszty całkowicie różne.

Wykorzystanie gotowych rozwiązań przy tworzeniu tanich stron www

Kopiowanie wcześniej stworzonych rozwiązań wcale nie oznacza braku unikalności. Oznacza to jedynie efektywne i inteligentne wykorzystanie zasobów. Gdy fachowiec ma do dyspozycji bibliotekę wcześniej napisanych fragmentów kodu, może ona służyć jako solidny fundament dla nowych projektów. Skrócenie czasu pracy bez wpływu na jakość końcowego produktu to cecha profesjonalisty. System CMS WordPress pozwala na korzystanie z gotowych komponentów, które mogły zostać napisane i przygotowane znacznie wcześniej. Po kilkunastu projektach stron www, doświadczony programista będzie miał własny kuferek z setkami, jeżeli nie tysiącami gotowych rozwiązań, które w innym wypadku początkujący musiałby pisać od samego początku.

Dlaczego warto wybrać firmę Petite Pages przy wyborze usługi zaprojektowania taniej strony www?

Brak ukrytych kosztów

Wielu twórców stron internetowych obiecuje niskie ceny, ale potem nalicza dodatkowe opłaty za poprawki czy dodatkowe funkcje. Ja gwarantuję transparentność kosztów - co obiecuję, to dostarczam w ustalonej cenie. Posiadam mnóstwo projektów, które przejąłem po różnych "partaczach", a z zasłyszanych od klientów historii o znikających fachowcach po wzięciu zaliczki, mógłbym napisać książkę.

Satysfakcja klienta

Moje podejście polega na rozliczaniu się dopiero po zakończonym projekcie. Oznacza to, że jako klient nie ponoszą Państwo żadnego ryzyka. Jeśli nie są zadowoleni z efektu końcowego, możemy wspólnie popracować nad poprawkami. Moim celem jest dostarczenie Państwu strony www, z której będą Państwo dumni.

Jakie są następne kroki do stworzenia taniej strony www?

Jeżeli decydują się Państwo na współpracę, proszę o kontakt. Oto co możemy zrobić:

Inspiracja stronami www konkurencji

Analiza konkurencyjnych stron www może dostarczyć wiele wartościowych informacji. Możemy zidentyfikować, co działa w Państwa branży, a co można poprawić. Nie ma sensu wymyślać koła na nowo - jeżeli coś się sprawdzało przez dziesiątki lat (np. menu strony www na górze) to kombinowanie i mieszanie w przyzwyczajeniach użytkowników będzie grząskim gruntem. Lepiej naśladować najlepszych.

Personalizacja strony internetowej

Chociaż korzystam z wcześniej stworzonych rozwiązań, każda strona, którą tworzę, jest unikalna. Dostosowuję design i funkcjonalność do indywidualnych potrzeb i oczekiwań klienta.

Dostarczenie materiałów do strony www

Kluczem do sukcesu jest współpraca. Aby proces tworzenia strony przebiegał sprawnie, potrzebuję od Państwa treści, zdjęć oraz informacji o strukturze witryny.

Podsumowanie

Tworzenie profesjonalnej i taniej strony www nie jest niemożliwe. Kluczem jest połączenie doświadczenia, umiejętności i prawidłowego podejścia do klienta. Jeżeli szukają Państwo osoby, która spełni te wymagania, zapraszam do kontaktu. Razem stworzymy stronę www, która będzie efektywna i przystępna cenowo.

PO WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW DOTYCZĄCYCH STRONY WWW
ZAPRASZAM DO KONTAKTU

Petite Pages - tanie i profesjonalne strony internetowe