PEŁNĄ OFERTĘ DOTYCZĄCĄ STRON INTERNETOWYCH ZNAJDZIESZ NA STRONIE GŁÓWNEJ

Projektowanie stron wwwW mojej ofercie znajdziecie Państwo projektowanie stron www na wymiar, zarówno dla firm jak i osób indywidualnych. Na wymiar, czyli pod indywidualne potrzeby klienta, który samodzielnie decyduje co chciałby mieć umieszczone na swojej stronie internetowej. Do każdego projektu strony www podchodzę indywidualnie, sugerując najlepsze i najtańsze rozwiązania, które spełnią Państwa oczekiwania i nie obciążą portfela. Podczas konsultacji wspólnie ustalamy charakter strony internetowej, a następnie decydujemy jakie zakładki będą najlepsze dla danej działalności wraz z rozmieszczeniem treści i interaktywnymi elementami, takimi jak mapy, animacje czy formularze kontaktowe.

Wiele firm na rynku oferuje projektowanie stron internetowych, które są tworzone z szablonów, niejednokrotnie nie nadających się do większych zmian w treści czy układzie, dlatego też to Państwo będą musieli dostosować się do strony www, a nie odwrotnie. Takie rozwiązanie jest być może korzystne dla osób, które nie planują dużych zasięgów i nie mają nic przeciwko by podobnych stron internetowych było setki, jeżeli nie tysiące. Przy korzystaniu z moich usług każdy projekt strony internetowej będzie oryginalny i niepowtarzalny, o czym mogą się Państwo przekonać zaglądając na stronę zrealizowane projekty, gdzie przestawiam przykładowe projekty stron internetowych, które wykonałem w ostatnim czasie. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie byśmy zainspirowali się jakimś ładnym i bogatym w funkcje szablonem strony internetowej lub nawet podejrzeli rozwiązania u konkurencji, która może prezentować ładny układ strony www pasujący do Państwa gustu.

Wszelkie sugestie lub inspiracje są mile widziane, dzięki czemu nie miniemy się ze wspólną wizją projektu strony internetowej i będziemy mogli od podstaw myśleć w tych samych kategoriach estetycznych i wizualnych. Jeżeli nie mają Państwo określonego gustu i wizji dotyczącej wyglądu projektu strony www, sam ze swojej strony podeślę propozycje najlepiej pasujące do charakteru działalności, byśmy mogli obrać je za wzór i stworzyć na ich podstawie szkielet strony www, który następnie będzie omawiany indywidualnie i dostosowywany do Państwa oczekiwań.

PO WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW DOTYCZĄCYCH STRONY WWW
ZAPRASZAM DO KONTAKTU

Petite Pages - tanie i profesjonalne strony internetowe