PEŁNĄ OFERTĘ DOTYCZĄCĄ STRON INTERNETOWYCH ZNAJDZIESZ NA STRONIE GŁÓWNEJ

Projektowanie stron wizytówekProjektowanie stron wizytówek to zadanie dla profesjonalisty. Ze względu na fakt, że w domyśle strona wizytówka jest niewielka, powinna przedstawiać najważniejsze treści w jak najatrakcyjniejszy sposób. Najlepiej by taki projekt umieszczony był na jednej stronie internetowej, bez dodatkowych podstron. Dzięki temu wszystko będzie od razu "na talerzu", przez co nie będzie trzeba błądzić po stronie www by odnaleźć najważniejsze informacje o firmie. Gotowy projekt strony wizytówki można oczywiście rozbudować w późniejszym czasie o dodatkowe sekcje, podstrony czy funkcjonalności. Najważniejsze to przyciągnąć potencjalnego klienta do siebie. Jest to podstawa sukcesu każdej działalności, a ładna i przejrzysta strona internetowa jest zazwyczaj konieczna by zaistnieć na jakimkolwiek rynku. Zwłaszcza że ogromne rzesze osób szukają informacji bezpośrednio w internecie.

Strona wizytówka powinna zawierać:

  • podstawowe informacje o firmie, jej celach i branży w jakiej się obraca
  • wypisanie usług, jakie są w ofercie
  • dane kontaktowe
  • mapę i ikony social media
  • formularz kontaktowy

Oczywiście powyższe elementy powinny być w odpowiedni i atrakcyjny sposób przedstawione. Wtedy strona wizytówka będzie  spełniać swoje podstawowe zadanie, czyli zachęcać do kontaktu z firmą.

Projektowanie stron wizytówek możliwe jest na podstawie podesłanych przez Państwa sugestii oraz inspiracji innymi, popularnymi stronami internetowymi. Niezależnie od tego, czy jest to wielka korporacja czy mała firma, strona wizytówka może być przygotowana pod Państwa dyktando, z użyciem funkcjonalności, które są dostępne na stronach największych firm na świecie. Alternatywnie mogą Państwo zaufać mojemu doświadczeniu i pozwolić mi zaprojektować stronę wizytówkę w indywidualny sposób. Wtedy jedyne czego będę potrzebować, to treści na stronę www. Forma współpracy zależy od Państwa dyspozycji.

W celu ustalenia szczegółów zaprojektowania strony wizytówki, proszę o bezpośredni kontakt byśmy mogli wspólnie ustalić szczegóły współpracy oraz wymagania w kwestii strony internetowej. Konsultacja jest oczywiście bezpłatna. Dzięki temu będą Państwo mogli poznać koszty strony wizytówki, a także wszystkie możliwe rady oraz rozwiązania. Pozwoli to pokazać Państwa działalność z jak najlepszej strony w internecie, a także będzie stanowić dobry fundament na dalszą rozbudowę strony www.

Projektowanie stron wizytówek to nie jedyna opcja w mojej ofercie. Mogę stworzyć również standardową stronę www czy sklep internetowy. Wykonuję także wszelkie prace graficzne - od zaprojektowania logo, kończąc na plakatach i bannerach. Niezależnie od tego czy dopiero stawiają Państwo pierwsze kroki w biznesie, czy firma istnieje na rynku od lat - polecam skorzystanie z moich usług. Zawsze doradzam najlepsze i najtańsze rozwiązania, a liczba wykonanych projektów stron wizytówek mówi sama za siebie.

Zdaję sobie sprawę, że jakość pracy niektórych "fachowców" pozostawia wiele do życzenia, dlatego też rozliczamy się dopiero, gdy będą Państwo w 100% zadowoleni z wykonanych projektów. Projektowanie stron wizytówek jeszcze nigdy nie było takie proste!

PO WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW DOTYCZĄCYCH STRONY WWW
ZAPRASZAM DO KONTAKTU

Petite Pages - tanie i profesjonalne strony internetowe