PEŁNĄ OFERTĘ DOTYCZĄCĄ STRON INTERNETOWYCH ZNAJDZIESZ NA STRONIE GŁÓWNEJ

Ceny strony internetowej w WordPressieW trakcie planowania budowy nowej strony internetowej, koszty bardzo często grają ważną rolę. Budżet nie jest z gumy, ale strona www powinna także prezentować się profesjonalnie i prezentować w przejrzysty sposób wszystkie aspekty danej firmy czy działalności. Ceny strony internetowej w systemie zarządzania treścią (CMS) WordPress są możliwe do ustalenia po wstępnej odpowiedzi na kilka ważnych pytań:

  • co chcę mieć na swojej stronie internetowej i w jakiej ilości?
  • jakie dodatkowe funkcjonalności ma mieć moja strona www?
  • jak wiele elementów ma podlegać automatyzacji na stronie internetowej?

Zawartość strony internetowej WordPress

Od pierwszego pytania zależy nie tylko liczba podstron witryny internetowej, ale i też interaktywne elementy takie jak slidery, animacje, przyciski, ikonki social media, mapy itp. Obecnie strony internetowe nie są już tylko jałową ścianą tekstu, ale posiadają wiele upiększeń graficznych, które prezentują treści w atrakcyjny sposób. Wraz z ich ilością, wzrasta także cena strony internetowej opartej na WordPress. I to niezależnie od tego czy korzystamy z zakupionego szablonu, czy tworzymy całość indywidualnie od zera. Wiele elementów i tak będzie musiało być skrojonych pod potrzeby konkretnego designu strony internetowej. Często też napisanie danego modułu od zera jest mniej czasochłonne niż edycja gotowego szablonu WordPress.

Dodatkowe funkcje strony internetowej WordPress

Drugie pytanie dotyczy bardziej zaawansowanych funkcji, takich jak możliwości logowania i profile użytkowników (na potrzeby forów, sklepów itp.), liczba języków strony www czy integracje z zewnętrznymi usługodawcami (Paczkomaty, Przelewy24...). Ceny takich pojedynczych dodatków potrafią wynosić nawet kilka tysięcy złotych, zwłaszcza jeżeli strona internetowa będzie posiadała coś niestandardowego, nieprzetestowanego na rynku. Wiele z tych funkcjonalności występuje pod postacią gotowców (płatnych), które z łatwością można zintegrować z WordPressem, ale należy pamiętać, że łatwość nie oznacza braku konieczności późniejszej administracji stroną www przez wykwalifikowanego pracownika lub informatyka.

Automatyzacja strony internetowej WordPress

Trzecie pytanie to bardzo ogólnie pojęte zaplecze strony internetowej, które ma "odwalić" robotę za właściciela strony www. Do tej grupy należą między innymi takie elementy jak automatyczne wystawianie faktur, udostępnianie wpisów na social media jednym kliknięciem, powiadomienia mailowe czy umieszczanie wybranej rzeczy w wielu miejscach strony www jednocześnie. W tym przypadku bardzo wiele rzeczy jest wycenianych indywidualnie i tworzonych na specjalne życzenie, dlatego należy liczyć się z najwyższymi kosztami stworzenia strony internetowej na WordPressie.

Jak widać najtaniej i najprościej stworzyć stronę internetową WordPress, która służy do "wyświetlania" informacji i nic poza tym. Większe serwisy, sklepy czy rozwiązania WEB 2.0 wymagają znacznego nakładu pracy i sprawiają, że koszy mogą wzrosnąć kilkukrotnie. By uzyskać więcej konkretnych informacji na temat cen stron www opartych na WordPress, zachęcam do kontaktu. Przygotuję dla Państwa indywidualną wycenę strony internetowej i wspólnie ustalimy niezbędne funkcje. Zapewniam, że zawsze proponuję najtańsze i najlepsze rozwiązania.

PO WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW DOTYCZĄCYCH STRONY WWW
ZAPRASZAM DO KONTAKTU

Petite Pages - tanie i profesjonalne strony internetowe