PEŁNĄ OFERTĘ DOTYCZĄCĄ STRON INTERNETOWYCH ZNAJDZIESZ NA STRONIE GŁÓWNEJ

Tanie strony wwwNie każdy potrzebuje drogiej i rozbudowanej strony internetowej przeładowanej niepotrzebnymi funkcjonalnościami. Dla większości małych i średnich firm wystarczająca będzie ładnie wykonana i lekka strona www, która przestawi podstawowe informacje o działalności wraz z ofertą na kilku podstronach. Jest to bardzo dobry początek na zaistnienie firmy w internecie, a wszyscy dobrze wiemy, że na początku każda złotówka się liczy.

Z tego właśnie powodu posiadamy w ofercie tanie strony www, które spełnią Państwa oczekiwania wizualne, ale będą pozbawione zbędnych wodotrysków czy zaawansowanych modułów. Te oczywiście zawsze można zawsze dodać w późniejszym czasie, gdy w budżecie firmy pojawią się środki na dalszy rozwój strony internetowej.

Tanie strony www w naszej ofercie to gwarancja szybkiego działania i nowoczesnego wyglądu, zgodnego ze wszystkimi współczesnymi standardami. Mogą Państwo określić dokładnie co ma znajdować się na stronie internetowej, a my dobierzemy układ graficzny i funkcjonalności tak, by jak najniższym kosztem stworzyć nowoczesną i responsywną witrynę internetową. Ilość zakładek i treści jest nielimitowana, więc przy niewielkich kosztach mogą Państwo otrzymać rozbudowaną i niedrogą stronę internetową, która zawiera wszelkie niezbędne informacje o działalności i ofercie oraz jest przygotowana pod ewentualną dalszą rozbudowę. W późniejszym czasie można dodać do strony internetowej takie elementy jak strefa klienta, płatności online czy interaktywne i zautomatyzowane elementy, które mogą się przydać, gdy strona internetowa nabierze rozpędu.

By poznać konkretną wycenę, zapraszamy do kontaktu. Po wstępnym rozpoznaniu Państwa potrzeb, zaproponujemy najtańsze i najlepsze rozwiązania. Zdajemy sobie sprawę, że zależy Państwu na oszczędnościach, dlatego też nasze tanie strony www są częstym wyborem wśród firm i przedsiębiorstw z różnych gałęzi rynku.

Pomimo niskiej ceny, strona internetowa dla firmy będzie dostosowana do urządzeń mobilnych, animowana i spójna w kwestii designu i estetyki. Jako że wielu osobom słowo "tanio" nie kojarzy się z dobrą jakością, możemy zapewnić, że rozliczamy się dopiero, gdy będą Państwo w pełni zadowoleni z wykonanego projektu taniej strony internetowej.

Firma Petite Pages zajmuje się tworzeniem profesjonalnych stron internetowych od wielu lat. Dbamy o to, by każdy klient był w pełni usatysfakcjonowany z gotowego projektu strony www, dlatego też wszelkie poprawki dotyczące zarówno wyglądu jak i treści strony internetowej są wliczone w cenę.

Jeżeli znalazłeś w internecie jakiś przykład profesjonalnej strony www, bardzo proszę o podesłanie odnośników z wyszczególnieniem elementów strony internetowej, które ci się podobają. Będzie mogło to posłużyć za inspirację, dzięki czemu nie miniemy się we wspólnej wizji profesjonalnej strony internetowej, którą przecież każdy może mieć inną. Kolejnym krokiem naszej współpracy jest podesłanie z mojej strony wstępnego szkicu strony www, który następnie omawiamy krok po kroku i analizujemy konkretne jej sekcje. Dzięki temu zawsze będziesz na bieżąco z tym tym jak powstaje profesjonalna strona internetowa i będziesz mógł zawczasu zgłosić wszystkie uwagi i poprawki. Czy już wspominałem, że wszelkie zmiany aż do finalnego projektu strony www są wliczone w cenę? Warto to zapamiętać, ponieważ większość firm tworzących profesjonalne strony www "kasuje" sobie za najdrobniejsze zmiany, a u mnie klienta "marudzenie" jest motywatorem do stworzenia jak najlepszej profesjonalnej strony www, która będzie idealnie w jego guście. Pamiętajmy, że podpisuję się pod swoimi dziełami, dlatego też wstyd byłoby mi oddawać niedokończony projekt strony internetowej czy taki, z którego firma nie będzie zadowolona.

Jeżeli twoja strona internetowa będzie profesjonalna i perfekcyjna pod każdym względem, będę mógł później "pochwalić" się nią innym klientom, którzy cały czas wahają się czy skorzystać z mojej oferty. Jest to więc sytuacja, w której oboje wygrywamy. Ty cieszysz się z profesjonalnej strony internetowej, a ja jestem dumny z wykonanej pracy i twoje zadowolenie jest dla mnie sygnałem, że mogę się pochwalić projektem przy negocjacjach z kolejnymi klientami.

Zanim jednak do tego dojdzie, bardzo proszę o bezpośredni kontakt telefoniczny lub mailowy byśmy mogli ustalić wspólnie szczegóły i potrzeby dla twojej nowej, profesjonalnej strony internetowej.

PO WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW DOTYCZĄCYCH STRONY WWW
ZAPRASZAM DO KONTAKTU

Petite Pages - tanie i profesjonalne strony internetowe