PEŁNĄ OFERTĘ DOTYCZĄCĄ STRON INTERNETOWYCH ZNAJDZIESZ NA STRONIE GŁÓWNEJ

Strony www i sklepy internetoweNa polskim rynku istnieje wiele firm tworzących strony www i sklepy internetowe, jednakże niewiele z nich oferuje pełną i kompleksową usługę oraz wsparcie techniczne. W przypadku skorzystania z usług firmy Petite Pages mają Państwo pewność, że wykonana strona www lub sklep internetowy będą zgodne z najnowszymi standardami, opartymi na najpopularniejszej na świecie platformie WordPress, z której korzysta według statystyk 1/3 całego Internetu.

Zapraszam do kontaktu i zapoznania się z ofertą tworzenia stron www i sklepów internetowych. Zapewniam, że nie znajdą Państwo lepszej ceny i jakości u konkurencji, a jeżeli będzie miało to miejsce, to proszę o bezpośredni kontakt - wtedy będziemy mogli wynegocjować lepsze warunki dla Państwa przyszłej strony www lub sklepu internetowego. W cenę usług wliczam pełne wykonanie strony www lub sklepu internetowego wraz z wersją mobilną, serwer oraz domenę na rok, ewentualne zdjęcia stockowe, logo, wszelkie dodatki w postaci formularzy kontaktowych, animacji czy map oraz szkolenie online, na którym wyjaśniam sposób zarządzania stroną i zmiany treści. Innymi słowy - strony www i sklepy internetowe wykonuję w całości od A do Z, dając Państwu pełnoprawny produkt, który będzie funkcjonował w internecie i nie wymaga żadnych dodatkowych kosztów poza ewentualną promocją reklamową czy pozycjonowaniem.

Pracuję w godzinach 10.00 - 18.00, więc w tym czasie mogą się Państwo ze mną kontaktować. Odpowiadam na wszystkie zapytania mailowe, a telefonicznie dogaduję szczegóły i rozwiewam wątpliwości. Jako że zależy mi na Państwa zadowoleniu i oszczędnościach, zawszę zaproponuje najtańsze i najlepsze rozwiązania by nie musieli Państwo przepłacać za strony www i sklepy internetowe, co zdarza się w przypadku korzystania z ofert wielu innych firm. Konsultacja w sprawie stron www i sklepów internetowych jest bezpłatna. Warto też zajrzeć w zakładkę zrealizowane projekty, by zobaczyć dlaczego zaufali mi klienci.

PO WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW DOTYCZĄCYCH STRONY WWW
ZAPRASZAM DO KONTAKTU

Petite Pages - tanie i profesjonalne strony internetowe