PEŁNĄ OFERTĘ DOTYCZĄCĄ STRON INTERNETOWYCH ZNAJDZIESZ NA STRONIE GŁÓWNEJ

Strony internetowe PoznańWpisując w wyszukiwarce "strony internetowe Poznań" można znaleźć dużo wyników. Ale czym wyróżniamy się my na tle tych wszystkich firm z Poznania?

Petite Pages to firma tworząca strony internetowe, mająca swoją siedzibę w Poznaniu przy ul. Pokrzywno 4a. Pomimo lokalizacji w sercu wielkopolski, zajmuję się kreowaniem stron www dla klientów z całej Polski. Odległość nie stanowi żadnej przeszkody, ponieważ w trakcie projektowania strony internetowej, wszystkie informacje są wymieniane telefonicznie i za pośrednictwem e-maila. Materiały, zdjęcia, poprawki i uwagi mogą przepływają drogą elektroniczną, ale nic nie stoi na przeszkodzie by spotkać się osobiście i przedyskutować temat projektu strony internetowej w cztery oczy. W tym celu po uprzednim uzgodnieniu zapraszam do mojej siedziby w Poznaniu. Można również spotkać się na mieście lub w dowolnym innym miejscu, wystarczy mnie uprzedzić i ustalić dogodny termin.

Firm tworzących strony internetowe w Poznaniu jest bardzo wiele, ale Petite Pages oferuje wysoką jakość usług w porównaniu do ceny za wykonaną stronę www. Polecam Państwu zapoznać się z ofertą konkurencji zajmującej się stronami internetowymi w Poznaniu by zrozumieli Państwo, że moja cena za gotowy projekt strony internetowej będzie znacznie niższa niż wycena dużej firmy czy korporacji. W kwestii jakości strony www mogę zapewnić pełne zadowolenie, a w przypadku jakichkolwiek nieścisłości wykonuję poprawki do momentu aż będą Państwo zadowoleni.

Podobnych warunków współpracy nie zagwarantuje żadna firma projektująca strony internetowe w Poznaniu, jak i w całym kraju. Nie pozostaje mi nic innego jak zaprosić Państwa do kontaktu, podczas którego ustalimy szczegóły nowej strony www lub modyfikacji obecnej. Jestem otwarty także na wszelkie dodatkowe zlecenia, od tworzenia wizytówek i plakatów po zaawansowane projekty graficzne w postaci infografik, bannerów czy loga firmy.

PO WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW DOTYCZĄCYCH STRONY WWW
ZAPRASZAM DO KONTAKTU

Petite Pages - tanie i profesjonalne strony internetowe