PEŁNĄ OFERTĘ DOTYCZĄCĄ STRON INTERNETOWYCH ZNAJDZIESZ NA STRONIE GŁÓWNEJ

Strona internetowa na WordPressSzukasz strony internetowej opartej na platformie WordPress? Dobrze trafiłeś! Od lat jestem związany z WordPressem i stworzyłem na jego bazie setki projektów stron internetowych, z których każdy spotkał się z pełnym zadowoleniem moich klientów. Jeżeli wydaje ci się, że jest to zwykła marketingowa gatka, skontaktuj się ze mną by poznać szczegóły oferty i wynegocjować cenę znacznie niższą niż u konkurencji. Jakby tego było mało, moim wyznacznikiem jest Twoje stuprocentowe zadowolenie ze strony internetowej na WordPress, dlatego jakiekolwiek zmiany, szlify i poprawki wliczam w cenę, dzięki czemu ustalona pierwotna kwota nigdy nie wzrośnie, a Ty będziesz miał pewność, że płacisz tylko raz - za to, co zamówiłeś!

Oczywiście by wszystko wyglądało tak kolorowo, potrzebuję od Ciebie materiałów na stronę internetową w postaci zdjęć oraz tekstów, najlepiej rozpisanych na zakładki. Jeżeli nie masz zdjęć, to nic straconego! Mogę w cenie zaoferować zdjęcia stockowe, które będą idealnie pasować do charakteru Twojej strony internetowej na WordPress. Nie masz inspiracji jakie teksty i jakie zakładki umieścić? Podejrzyj je u konkurencji. Oczywiście kopiuj-wklej to nie tylko kradzież własności intelektualnej, ale też najgorsza praktyka na pozycjonowanie strony. Google traktuje oryginalne teksty najlepiej i priorytetowo, dlatego też niech konkurencja pozostanie tylko inspiracją, a Ty napisz wszystko po swojemu i własnymi zadaniami. Dzięki temu strona internetowa WordPress wskoczy wyżej w wynikach wyszukiwania.

Te i inne rady można uzyskać u mnie przy bezpośrednim kontakcie, co sprawi, że Twoja strona internetowa na WordPress będzie miała indywidualny charakter i będzie korzystać z najlepszych i sprawdzonych rozwiązań. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy jej wygląd, a ja ze swojej strony mogę podrzucać jedynie sugestie, które sprawią że cała strona internetowa na WordPress będzie prezentowała się widowiskowo i profesjonalnie.

PO WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW DOTYCZĄCYCH STRONY WWW
ZAPRASZAM DO KONTAKTU

Petite Pages - tanie i profesjonalne strony internetowe