PEŁNĄ OFERTĘ DOTYCZĄCĄ STRON INTERNETOWYCH ZNAJDZIESZ NA STRONIE GŁÓWNEJ

Responsywna strona internetowaReponsywna strona internetowa to dzisiaj standard. Przy tworzeniu strony internetowej warto zadbać by była ona responsywna, czyli automatycznie dostosowywała się do urządzeń mobilnych takich jak smartfony i tablety. Obecnie niemal połowa ruchu na stronach www pochodzi z takich właśnie urządzeń, dlatego responsywność strony internetowej jest kluczowym aspektem w świecie dzisiejszego internetu.

Dobra responsywna strona internetowa powinna posiadać scrollowanie jedynie w pionie, a wszystkie jej "bloki" z wersji komputerowej powinny składać się jeden pod drugim, by użytkownik nie musiał przewijać strony internetowej na boki. Ponadto wersja mobilna strony www powinna mieć odpowiednio powiększone czcionki i stonowane animacje, by była czytelna i błyskawicznie się wczytywała.

Mobilna strona internetowa to także niewielka waga. Ilość pobieranych danych z transferu internetowego musi być ograniczona do minimum, by odwiedzający nie odczuł tego na swoim transferze mobilnym, który zazwyczaj jest ograniczony przez operatora sieci komórkowej i każdy megabajt jest na wagę złota. W tym celu kompresuje się zdjęcia do mniejszych rozmiarów i usuwa zbędne elementy.

Mobilna strona www to także odpowiednie menu, które kryje się pod ikoną tzw. hamburgera, czyli trzech poziomych kresek. Dopiero po dotknięciu ikony wyłania się menu strony internetowej, po którym można swobodnie nawigować i przeskakiwać do kolejnych podstron.

Zachęcam Państwa do skorzystania z mojej oferty, ponieważ wersję responsywną strony internetowej zawsze wliczam w cenę całego projektu. W dobie dzisiejszego mobilnego internetu nie ma sensu tracenia użytkowników, a tym samym potencjalnych klientów, którzy błyskawicznie uciekną szukając czegoś na stronie internetowej, która jest nieintuicyjna w nawigacji i nieprzystosowana do urządzeń, które trzymają w rękach.

W przypadku zainteresowania ofertą zachęcam do kontaktu, odpowiem też chętnie na wszystkie dodatkowe pytania dotyczące stron internetowych. Pozostaję do Państwa dyspozycji, a konsultacja jest bezpłatna. Proszę pamiętać, że stworzenie strony internetowej dla Państwa działalności będzie dla mnie przyjemnością.

PO WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW DOTYCZĄCYCH STRONY WWW
ZAPRASZAM DO KONTAKTU

Petite Pages - tanie i profesjonalne strony internetowe