PEŁNĄ OFERTĘ DOTYCZĄCĄ STRON INTERNETOWYCH ZNAJDZIESZ NA STRONIE GŁÓWNEJ

Przyspieszenie strony www WordPressJak głoszą statystyki, ponad 1/3 stron internetowych oparta jest o popularny silnik CMS WordPress. Oczywiście jego konstrukcja nie jest prosta ani zamknięta, a mnogość wtyczek oraz szablonów sprawia, że praktycznie każda strona www oparta na WordPressie charakteryzuje się inną szybkością i wewnętrzną strukturą. Z tego powodu nie da się powiedzieć "z biegu" jakie zmiany są potrzebne i ile kosztują by przyspieszyć taką stronę internetową, która najzwyczajniej w świecie "zamula".

Z pomocą przychodzą różnego rodzaju wtyczki cache'ujące czy zmniejszające wielkość obrazków, które mogą znacznie przyspieszyć stronę www WordPress, ale także mogą ją zepsuć. Jeżeli Państwa strona internetowa jest oparta na tym popularnym CMSie i daleko jej do demonów prędkości, zapraszam do kontaktu w celu dokonania bezpłatnej wyceny i przedstawienia możliwości. Do tego będę potrzebował dane administracyjne do logowania na zaplecze strony www. Po wykonaniu reasearchu i przyjrzeniu się  możliwym rozwiązaniom, będę w stanie stwierdzić co warto, a czego nie warto.

Przyspieszenie strony www WordPress z pozoru wydaje się proste, ale diabeł tkwi w szczegółach, zwłaszcza gdy korzystamy z zewnętrznych narzędzi, które mocno ingerują w kod strony. Wtedy i owszem - przyspieszenie strony www WordPress jest możliwe, ale często kosztem błędów i problemów z wyświetlaniem. Jeżeli więc nie są Państwo zadowoleni z rezultatów działania strony internetowej opartej na WordPressie, z pomocą przychodzi moje doświadczenie oraz umiejętność analizy kodu.

Należy pamiętać, że przyspieszenie strony www WordPress to nie tylko fanaberia, ale i konieczność. Wyszukiwarka Google jest bezlitosna dla powolnych i długo wczytujących się stron www i traktuje je jako gorsze, obniżając ich pozycję.

Można przyjąć, że strona internetowa powinna wczytywać się maksymalnie 1-2 sekundy. Wynik ten jest możliwy do osiągnięcia nawet w przypadku przepełnionych treścią stron www, lecz by to osiągnąć, niejednokrotnie potrzebne jest podjęcie stanowczych kroków. Zainstalowanie i skonfigurowanie paru wtyczek do WordPressa może nie przynieść oczekiwanych rezultatów, a wtedy pozostają takie zabiegi jak zainwestowanie w serwery CDN (Content Delivery Network), zmniejszanie rozdzielczości zdjęć oczy wyczyszczenie kodu ze zbędnych fragmentów i skryptów.

Pomimo że WordPress to wspaniałe narzędzie, to znaczna część stylów i wtyczek najzwyczajniej w świecie zapycha zbędnymi elementami kod, który interpretuje się na serwerze coraz wolniej. Z tego powodu przyspieszenie strony www WordPress powinno zlecać się specjaliście, zwłaszcza gdy jest to firmowa strona internetowa i zależy nam na wynikach oraz konwersji.

PO WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW DOTYCZĄCYCH STRONY WWW
ZAPRASZAM DO KONTAKTU

Petite Pages - tanie i profesjonalne strony internetowe