PEŁNĄ OFERTĘ DOTYCZĄCĄ STRON INTERNETOWYCH ZNAJDZIESZ NA STRONIE GŁÓWNEJ

Przerobienie strony wwwInternet zmienia się błyskawicznie. Z roku na rok implementowane są nowe technologie, a stare odchodzą do lamusa. Z tego powodu wiele firm decyduje się na przerobienie strony www, która być może i kiedyś świeciła blaskiem, dziś jednak okaże się być nieco zakurzona, nieprzystosowana do najnowszych standardów i nieaktualna.

Jeżeli posiadają już stronę internetową i chcesz dokonać zmian, ale nie wiesz jak i w jakim kierunku - zapraszam do kontaktu i bezpłatnej wyceny. Wspólnie ustalimy co należałoby wymienić czy zaktualizować. Oczywiście każdy projekt strony internetowej jest indywidualny, więc koszty przerobienia strony www nie są takie łatwe do ustalenia bez konsultacji. Często zdarzają się przypadki, gdy najlepiej zacząć od nowa niż mozolnie analizować cudzą pracę. Wtedy istnieje możliwość całkowitej zmiany wyglądu strony www, pozostawiając jedynie treści oraz strukturę linków. Ten ostatni aspekt jest o tyle ważny, że wpływa na pozycjonowanie. W momencie zmiany nazwy adresu podstrony traci ona całe pozycjonowanie i musi się piąć w internecie od nowa, często nie trafiając na tę samą pozycję, gdzie była wcześniej. Dlatego też zalecam przerobienie strony www jedynie pod okiem specjalisty, który korzystając ze swojego doświadczenia nie narobi szkód.

Odświeżenie wyglądu strony internetowej zalecam wykonywać co kilka lat. Nadganianie nad internetowymi trendami jest ważną częścią wizerunku firmy, bez względu na to jaką branżą się zajmuje. Dziś duży nacisk kładzie się na responsywność strony internetowej, co jeszcze kilka lat temu wcale nie było takie oczywiste. Jeżeli strona www nie posiada swojej wersji mobilnej to traci nie tylko połowę odwiedzających, ale i też pozycję w wyszukiwarce Google. Ta jest bezlitosna dla stron nieresponsywnych i obniża ich pozycję w wynikach wyszukiwania.

Jest to tylko oczywiście jeden z wielu przykładów, dla których przerobienie strony www raz na jakiś czas jest ważnym aspektem prowadzenia działalności. Jeżeli biznes nie idzie zbyt dobrze, nie ma zbyt wielu kontaktów czy trudno odnaleźć daną firmę w internecie - przyczyną może być strona internetowa, która jest przestarzała i nieaktualna.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej w temacie przerobienia strony www, proszę o bezpośredni kontakt.

PO WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW DOTYCZĄCYCH STRONY WWW
ZAPRASZAM DO KONTAKTU

Petite Pages - tanie i profesjonalne strony internetowe