PEŁNĄ OFERTĘ DOTYCZĄCĄ STRON INTERNETOWYCH ZNAJDZIESZ NA STRONIE GŁÓWNEJ

Profesjonalne strony wwwFirma Petite Pages zajmuje się tworzeniem profesjonalnych stron internetowych od wielu lat. Dbamy o to, by każdy klient był w pełni usatysfakcjonowany z gotowego projektu strony www, dlatego też wszelkie poprawki dotyczące zarówno wyglądu jak i treści strony internetowej są wliczone w cenę.

Jeżeli znalazłeś w internecie jakiś przykład profesjonalnej strony www, bardzo proszę o podesłanie odnośników z wyszczególnieniem elementów strony internetowej, które ci się podobają. Będzie mogło to posłużyć za inspirację, dzięki czemu nie miniemy się we wspólnej wizji profesjonalnej strony internetowej, którą przecież każdy może mieć inną. Kolejnym krokiem naszej współpracy jest podesłanie z mojej strony wstępnego szkicu strony www, który następnie omawiamy krok po kroku i analizujemy konkretne jej sekcje. Dzięki temu zawsze będziesz na bieżąco z tym tym jak powstaje profesjonalna strona internetowa i będziesz mógł zawczasu zgłosić wszystkie uwagi i poprawki. Czy już wspominałem, że wszelkie zmiany aż do finalnego projektu strony www są wliczone w cenę? Warto to zapamiętać, ponieważ większość firm tworzących profesjonalne strony www "kasuje" sobie za najdrobniejsze zmiany, a u mnie klienta "marudzenie" jest motywatorem do stworzenia jak najlepszej profesjonalnej strony www, która będzie idealnie w jego guście. Pamiętajmy, że podpisuję się pod swoimi dziełami, dlatego też wstyd byłoby mi oddawać niedokończony projekt strony internetowej czy taki, z którego firma nie będzie zadowolona.

Jeżeli twoja strona internetowa będzie profesjonalna i perfekcyjna pod każdym względem, będę mógł później "pochwalić" się nią innym klientom, którzy cały czas wahają się czy skorzystać z mojej oferty. Jest to więc sytuacja, w której oboje wygrywamy. Ty cieszysz się z profesjonalnej strony internetowej, a ja jestem dumny z wykonanej pracy i twoje zadowolenie jest dla mnie sygnałem, że mogę się pochwalić projektem przy negocjacjach z kolejnymi klientami.

Zanim jednak do tego dojdzie, bardzo proszę o bezpośredni kontakt telefoniczny lub mailowy byśmy mogli ustalić wspólnie szczegóły i potrzeby dla twojej nowej, profesjonalnej strony internetowej.

PO WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW DOTYCZĄCYCH STRONY WWW
ZAPRASZAM DO KONTAKTU

Petite Pages - tanie i profesjonalne strony internetowe