PEŁNĄ OFERTĘ DOTYCZĄCĄ STRON INTERNETOWYCH ZNAJDZIESZ NA STRONIE GŁÓWNEJ

Koszt stworzenia strony internetowej zależy od bardzo wielu czynników. Najważniejszym z nich jest przede wszystkim sposób spersonalizowania strony internetowej oraz liczba funkcjonalności, które witryna internetowa ma posiadać. Najniższe koszty stworzenia strony internetowej dotyczą projektów prostych stron www, które posiadają grafikę i tekst, bez żadnych zaawansowanych modułów w postaci newsletterów czy systemów sprzedażowych. Są to najczęściej strony firmowe, które posiadają informacje o swoich usługach, zazwyczaj ładnie animowane, ze sliderami i płynnymi przejściami. W celu dokonania bezpłatnej wyceny stworzenia takiej strony internetowej, zachęcam do bezpośredniego kontaktu.

Przy bardziej rozbudowanych projektach sprawa kosztów stworzenia strony www nieco nam się komplikuje. Jeżeli strona ma posiadać automatyzacje, sprzedaż czy możliwość rejestrowania i logowania zewnętrznych użytkowników (klientów), koszt stworzenia strony internetowej może wzrosnąć kilkukrotnie. To, co się dzieje "pod maską" strony internetowej przewyższa koszty grafiki i wyglądu zewnętrznego, który widać po wejściu na witrynę www.

Kolejnym ważnym aspektem, który definiuje koszt stworzenia strony internetowej, jest sposób jej stworzenia. Tańszą opcją jest oparcie strony www na gotowym szablonie WordPress, ale głównym minusem takiego rozwiązania są niewielkie możliwości modyfikacji i personalizacji pod wymagany charakter strony internetowej. Szablony spisują się dobrze dla małych działalności, które po prostu chcą "być" w internecie, jednakże przy bardziej ambitnych projektach konieczne jest zbudowanie strony www pod konkretne wymagania klienta. Zaletą jest oryginalność wyglądu (stron opartych na tych samych szablonach WordPress są tysiące) oraz rozbudowane możliwości dokonywania zmian wyglądu i rozbudowy strony internetowej w późniejszym czasie, dlatego też zazwyczaj polecam tę opcję, ponieważ najbardziej rokuje na przyszłość.

Oczywiście koszt stworzenia strony internetowej to temat rzeka, dlatego by dowiedzieć się więcej, proszę o bezpośredni kontakt bym mógł indywidualnie podejść do Państwa wymagań i zaproponować idealne rozwiązanie. Konsultacja jest bezpłatna!

PO WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW DOTYCZĄCYCH STRONY WWW
ZAPRASZAM DO KONTAKTU

Petite Pages - tanie i profesjonalne strony internetowe