PEŁNĄ OFERTĘ DOTYCZĄCĄ STRON INTERNETOWYCH ZNAJDZIESZ NA STRONIE GŁÓWNEJ

Komercyjna strona internetowaKomercyjna strona internetowa powinna w przejrzysty i czytelny sposób prezentować informacje o firmie czy danej działalności. Czasy przeładowanych detalami i ciężkich stron www już dawno się skończyły. Teraz liczy się minimalizm, który pomaga wyeksponować najważniejsze treści oraz umożliwić szybkie wczytywanie w przeglądarce.

Wystarczy spojrzeć na strony internetowe największych gigantów na rynku by zrozumieć, że tekst i kilka grafik na krzyż potrafi zdziałać cuda. Trzeba oczywiście je zaaplikować w umiejętny i odpowiedni sposób oraz zadbać o to, by odwiedzający nie pogubił się w zawartości. Komercyjne strony www mają na celu przyciągnąć przede wszystkim klientów, a ci nie lubią błądzić po dziesiątkach zakładek i wyłapywać najważniejszych informacji wśród upiększających grafik.

To, jak bardzo nasza komercyjna strona internetowa jest atrakcyjna dla klientów wskazuje "współczynnik odrzuceń", który jest wyświetlany po zintegrowaniu ze stroną www statystyk odwiedzin Google Analytics. Wskazuje on jak dużo osób ucieka ze strony www po jej wczytaniu, bez żadnych interakcji czy zagłębiania się w podstrony. Jeżeli jest wysoki, oznacza to najczęściej, że ludzie nie znajdują tego czego szukają w odpowiednio niskim czasie. I szybko się zniechęcają.

Oczywiście komercyjna strona internetowa to nie tylko rozłożenie treści i minimalizm, ale też wysoka jakość kodu strony www, który musi działać idealnie na wszystkich przeglądarkach i urządzeniach mobilnych. Według statystyk niemal połowa wejść na strony internetowe generowana jest przez smartfony, dlatego też by nie pozbywać się aż 50% klientów trzeba zadbać o to jak oni widzą naszą komercyjną stronę www.

Te i inne ważne aspekty biorę pod uwagę przy projektowaniu komercyjnej strony internetowej dla Państwa działalności. Zachęcam do kontaktu i bezpłatnej wyceny, a także skorzystania z mojego wieloletniego doświadczenia by firma mogła odnieść jak największy sukces. Podczas wstępnych rozmów poruszamy wszystkie najważniejsze kwestie, które pomogą mi rozpocząć pracę, a z Państwa strony potrzebował będę treści rozpisanych na zakładki oraz ewentualnych "inspiracji" w postaci stron internetowych, które się Państwu wizualnie podobają. Następnie podsyłam wstępny szkic strony www, który jest szlifowany i dopieszczany zgodnie z Państwa uwagami.

PO WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW DOTYCZĄCYCH STRONY WWW
ZAPRASZAM DO KONTAKTU

Petite Pages - tanie i profesjonalne strony internetowe