PEŁNĄ OFERTĘ DOTYCZĄCĄ STRON INTERNETOWYCH ZNAJDZIESZ NA STRONIE GŁÓWNEJ

Jak stworzyć stronę internetową?Stworzenie strony internetowej jest dosyć skomplikowanym procesem i lepiej pozostawić go specjaliście. W internecie istnieje mnóstwo poradników, które obejmują jedynie podstawową instalację strony www, która opiera się na statycznym, niemodyfikowalnym szablonie. Dla potrzeb indywidualnych osób być może będzie to dogodne rozwiązanie, jednakże strona internetowa dla firmy powinna być jak najbardziej spersonalizowana by prezentowała się profesjonalnie i wyróżniała się z "tłumu" pozostałych stron www.

Ale jeżeli naprawdę interesuje Państwa odpowiedź na pytanie jak stworzyć stronę internetową, to mogę podpowiedzieć pierwsze kroki. Najpierw należy wykupić serwer oraz domenę. Firm hostingowych jest na polskim rynku mnóstwo, dlatego warto wybrać ofertę skierowaną pod siebie i własne potrzeby. Jeżeli Państwa działalność nie ma milionowych zasięgów, wystarczą podstawowe pakiety hostingowe, których ceny rozpoczynają się od kilku złotych miesięcznie. Wystarczy to swobodnie na strony internetowe dla małych i średnich firm, więc nie ma potrzeby przepłacać, zwłaszcza na początku, gdy strona internetowa nie ma setek tysięcy odsłon.

Po wykupieniu hostingu należy też zadbać o domenę, najlepiej z rozszerzeniem *.pl, która lepiej wypozycjonuje się w polskim internecie. Nazwa domeny zależy oczywiście od Państwa, ważne by była prosta, chwytliwa i kojarząca się z tworzoną stroną internetową. Większość słów z języka polskiego jest zarezerwowana przez "łowców domen", którzy trzymają je nieużywane i sprzedają z dużą przebitką w przypadku zainteresowania jakieś firmy. W takim wypadku stronę www lepiej stworzyć na domenie z nazwą własną lub składającą się z dwóch słów, oddzielonych myślnikiem lub nie.

Po wykupieniu domeny i hostingu, pozostaje skontaktować się Państwu z firmą zajmującą się stronami internetowymi i przedstawić konspekt by uzyskać kilka porad i wycenę. Jeżeli jednak uważają Państwo, że stronę internetową można ogarnąć we własnym zakresie, polecam skorzystać z dziesiątek kreatorów stron internetowych, jakie są dostępne w internecie. Ostrzegam jednak, że często są one płatne w postaci abonamentowej i nie oferują praktycznie żadnej personalizacji, co w ostatecznym rozrachunku będzie znacznie mniej korzystne niż skorzystanie z mojej oferty tworzenia stron internetowych, gdzie płacicie Państwo tylko raz.

FOR MORE DETAILS ABOUT THE WEBSITE CREATION
PLEASE CONTACT ME DIRECTLY

Petite Pages - tanie i profesjonalne strony internetowe