PEŁNĄ OFERTĘ DOTYCZĄCĄ STRON INTERNETOWYCH ZNAJDZIESZ NA STRONIE GŁÓWNEJ

Pytanie ile kosztuje strona internetowa dla firmy zadaje sobie wielu przedsiębiorców. Niestety nie ma jednoznacznej odpowiedzi, ponieważ koszt wykonania strony www zależy od bardzo wielu czynników, a widełki cenowe są na tyle duże, że brzmią wręcz absurdalnie - od kilkuset złotych do kilkudziesięciu tysięcy złotych za stronę internetową. Skąd więc taki rozstrzał?

Przede wszystkim na koszt strony www składa się jej funkcjonalność. Grafika, layout i to, co widzi odwiedzający stanowi najmniejszy problem podczas tworzenia strony internetowej. Największe koszty kryją się w tym co jest "pod maską", czyli np. rzeczach zautomatyzowanych, działających i generujących się bez konieczności ingerencji administratora strony internetowej. O ile większość firm potrzebuje prostej strony internetowej, która wyszczególnia tylko profil działalności i ładnie wygląda, o tyle niektóre przedsiębiorstwa wymagają dodatkowo sprzedaży online, możliwości logowania użytkowników czy chociażby automatycznego umieszczania treści w różnych miejscach na podstawie jednego przycisku myszy. Grafika w przypadku obu tych stron internetowych może być identyczna, ale już cena będzie całkowicie inna. Z tego powodu trudno jest odpowiedzieć ile kosztuje strona internetowa dla firmy.

Zachęcam Państwa do kontaktu w celu dokonania bezpłatnej wyceny strony internetowej. Biorąc pod uwagę Państwa oczekiwania co do funkcjonalności oraz wyglądu szaty graficznej będzie można doprecyzować dokładny koszt stworzenia strony www dla firmy. Nie ma sensu wierzyć w zapewnienia dużych firm, które już na dzień dobry określają cenę strony internetowej, ponieważ ta jest zazwyczaj zawyżona by wliczyć ewentualne zaawansowane funkcjonalności strony www albo cena podana na sztywno dotyczy kosztu wykonania strony internetowej z szablonu, który jest niemożliwy do większej modyfikacji i personalizacji pod konkretną działalność.

Nasza firma zapewnia indywidualne podejście do każdego projektu strony internetowej, a co za tym idzie - indywidualną wycenę. Doradzamy najlepsze i najtańsze rozwiązania, dlatego też zanim zdecydują się Państwo na ofertę konkurencji, zapraszam wcześniej do kontaktu by zaciągnąć drugiej opinii i samemu zweryfikować ile kosztuje strona internetowa dla firmy.

Rodzaj strony internetowej

Typ strony internetowej ma kluczowe znaczenie dla jej kosztu. Strona-wizytówka, sklep internetowy czy blog firmowy - każda z nich ma różne funkcje, co wpływa na stopień skomplikowania projektu.

Firma tworząca strony www
Wybór agencji interaktywnej jest istotnym elementem w kształtowaniu kosztu strony www. Każda agencja ma swoje stawki, które zależą od doświadczenia zespołu, technologii używanych do budowy strony oraz zakresu świadczonych usług.
Wielkość strony internetowej
W zależności wielkości oraz ilości treści zawartej na strony internetowej, każdy projekt jest wyceniany indywidualnie. Opłata zawsze jest jednorazowa, a wszelkie poprawki i szlify wliczone w cenę.
Optymalizacja SEO
Często koszt strony internetowej uwzględnia optymalizację SEO. Jest to proces dostosowania strony do wymogów wyszukiwarek, a następnie możliwe jest pozycjonowanie, które pomaga wyświetlać się na liście wyników wyszukiwania na określone frazy.
Responsywność strony www
Strona internetowa powinna być dostosowana do urządzeń mobilnych, co również wpływa na jej koszt. Responsywność to klucz do osiągnięcia większej grupy odbiorców i zapewnienia im komfortu przeglądania strony na różnych urządzeniach.
Kontakt z firmą tworzącą strony www
Indywidualna wycena, uwzględniająca wszystkie aspekty projektu, jest najbardziej precyzyjną formą określenia kosztów. Skontaktowanie się z agencją umożliwia precyzyjne określenie potrzeb i oczekiwań, co przekłada się na realny koszt wykonania strony internetowej.

PO WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW DOTYCZĄCYCH STRONY WWW
ZAPRASZAM DO KONTAKTU

Petite Pages - tanie i profesjonalne strony internetowe

RÓŻNE RODZAJE STRON INTERNETOWYCH - INDYWIDUALNA WYCENA

Na koszt wykonania strony internetowej duży wpływ ma typ strony, który firma chce stworzyć. Strony internetowe dzielą się na kilka kategorii, a każda z nich ma swoje unikalne funkcje, które wpływają na jej cenę. Do najpopularniejszych rodzajów stron internetowych dla firm należą: strony-wizytówki, strony korporacyjne, sklepy internetowe, strony portfolio, blogi firmowe oraz strony informacyjne. Każdy z tych typów stron internetowych ma swoje specyficzne wymagania, które muszą być uwzględnione w procesie projektowania i budowy strony. Koszty wykonania strony internetowych zależą często od stopnia automatyzacji i wewnętrznych funkcjonalności. Dla przykładu sklepy internetowe muszą posiadać bramkę płatności, system automatycznego wysyłania e-maili oraz bazę danych zamówień i stanów magazynowych. Wstępne ustalenia z klientem oraz przedstawienie pomysłu na projekt strony internetowej pozwoli ocenić zakres prac i cenę.

Czytaj więcej

CZY CENNIK STRON INTERNETOWYCH MA SENS?

W procesie tworzenia strony internetowej kluczową rolę odgrywa wybór odpowiedniej firmy. Każda z nich oferuje niby to samo, ale w szczegółach projektu wliczają się lub nie różne pomniejsze usługi, które mogą wpływać na ostateczną cenę strony internetowej oraz kształt projektu. Ceny mogą być różne nie tylko w zależności od stopnia zaawansowania projektu, ilości stron, technologii użytych do budowy strony, ale duży wpływ ma również od doświadczenia i umiejętności zespołu, który będzie pracować nad projektem. Dlatego za "niby" taki sam projekt, cena u różnych zespołów może być inna - w końcu dostarczają firmie rozwiązanie, ale na różne sposoby, z użyciem różnych metod, frameworków i procesów.

Warto w tym przypadku zaufać firmie, która zrealizowała znaczną ilość projektów w przeszłości, ponieważ jej doświadczenie odgrywa często kluczową rolę w zaistnieniu strony www w internecie.

STRONA INTERNETOWA - INWESTYCJA W PRZYSZŁOŚĆ

Inwestycja w profesjonalną stronę internetową jest jednym z najlepszych wyborów, jakie może podjąć przedsiębiorca. Jest to narzędzie, które pozwoli firmie dotrzeć do szerszego grona potencjalnych klientów, zbudować wizerunek marki, a nawet sprzedawać produkty czy usługi online. Strona internetowa to także świetny sposób na prezentowanie oferty firmy, budowanie zaufania wśród klientów i utrzymanie stałego kontaktu z nimi. Mówi się, że jak czegoś nie ma w internecie, to nie istnieje. Dotyczy to również firm, które chcą odnaleźć się w nowoczesnym świecie i w łatwy sposób dotrzeć do dużego grona klientów, a dobrze wypozycjonowana strona internetowa pracuje sama na siebie.

SEO – NIEZBĘDNY ELEMENT EFEKTYWNEJ STRONY INTERNETOWEJ

Jak już wspomnieliśmy o pomniejszych usługach i pozycjonowaniu, to warto wziąć również pod uwagę fakt, że koszt strony internetowej często uwzględnia także optymalizację pod kątem SEO (Search Engine Optimization). Bardzo wiele firm tworzących strony internetowe tego nie robi ze względu na konieczny dodatkowy nakład pracy, dlatego też warto o to zapytać. Optymalizacja SEO jest to proces, który polega na dostosowaniu strony do wymogów wyszukiwarek internetowych, tak aby była ona lepiej widoczna dla potencjalnych klientów. Może znacząco wpłynąć na koszt strony, ale jest to inwestycja, która zwróci się w przyszłości poprzez zwiększenie ruchu na stronie i poprawę jej widoczności w wynikach wyszukiwania.

Stronę internetową warto także dalej pozycjonować (na wiele różnych sposobów), które są do omówienia przy innej okazji.

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU W CELU WYCENY STRONY INTERNETOWEJ

Dlatego też zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Zapewniamy profesjonalne usługi tworzenia stron internetowych z uwzględnieniem wszystkich niezbędnych aspektów, takich jak SEO, UX (User Experience), responsywność strony oraz dziesiątek innych czynników, które przychodzą wraz z doświadczeniem na rynku. Dzięki temu nasze strony www nie tylko świetnie wyglądają, ale są także funkcjonalne i przyciągają potencjalnych klientów. Skontaktuj się z nami, a my przygotujemy dla Ciebie indywidualną wycenę.