PEŁNĄ OFERTĘ DOTYCZĄCĄ STRON INTERNETOWYCH ZNAJDZIESZ NA STRONIE GŁÓWNEJ

Pytanie ile kosztuje strona internetowa dla firmy zadaje sobie wielu przedsiębiorców. Niestety nie ma jednoznacznej odpowiedzi, ponieważ koszt wykonania strony www zależy od bardzo wielu czynników, a widełki cenowe są na tyle duże, że brzmią wręcz absurdalnie - od kilkuset złotych do kilkudziesięciu tysięcy złotych za stronę internetową. Skąd więc taki rozstrzał?

Przede wszystkim na koszt strony www składa się jej funkcjonalność. Grafika, layout i to, co widzi odwiedzający stanowi najmniejszy problem podczas tworzenia strony internetowej. Największe koszty kryją się w tym co jest "pod maską", czyli np. rzeczach zautomatyzowanych, działających i generujących się bez konieczności ingerencji administratora strony internetowej. O ile większość firm potrzebuje prostej strony internetowej, która wyszczególnia tylko profil działalności i ładnie wygląda, o tyle niektóre przedsiębiorstwa wymagają dodatkowo sprzedaży online, możliwości logowania użytkowników czy chociażby automatycznego umieszczania treści w różnych miejscach na podstawie jednego przycisku myszy. Grafika w przypadku obu tych stron internetowych może być identyczna, ale już cena będzie całkowicie inna. Z tego powodu trudno jest odpowiedzieć ile kosztuje strona internetowa dla firmy.

Zachęcam Państwa do kontaktu w celu dokonania bezpłatnej wyceny strony internetowej. Biorąc pod uwagę Państwa oczekiwania co do funkcjonalności oraz wyglądu szaty graficznej będzie można doprecyzować dokładny koszt stworzenia strony www dla firmy. Nie ma sensu wierzyć w zapewnienia dużych firm, które już na dzień dobry określają cenę strony internetowej, ponieważ ta jest zazwyczaj zawyżona by wliczyć ewentualne zaawansowane funkcjonalności strony www albo cena podana na sztywno dotyczy kosztu wykonania strony internetowej z szablonu, który jest niemożliwy do większej modyfikacji i personalizacji pod konkretną działalność.

Nasza firma zapewnia indywidualne podejście do każdego projektu strony internetowej, a co za tym idzie - indywidualną wycenę. Doradzamy najlepsze i najtańsze rozwiązania, dlatego też zanim zdecydują się Państwo na ofertę konkurencji, zapraszam wcześniej do kontaktu by zaciągnąć drugiej opinii i samemu zweryfikować ile kosztuje strona internetowa dla firmy.

PO WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW DOTYCZĄCYCH STRONY WWW
ZAPRASZAM DO KONTAKTU

Petite Pages - tanie i profesjonalne strony internetowe