PEŁNĄ OFERTĘ DOTYCZĄCĄ STRON INTERNETOWYCH ZNAJDZIESZ NA STRONIE GŁÓWNEJ

Nie ma jednoznacznej odpowiedzi na pytanie ile kosztuje strona internetowa. Jest to zależne od bardzo wielu czynników, które łącznie składają się na ogólny koszt strony www. Podstawowa strona internetowa zawierająca jedynie informacje i grafiki jest znacznie tańsza od sklepu internetowego z płatnościami online czy serwisu, w którym użytkownicy mogą się rejestrować i wprowadzać własne informację na stronę www.

Z tego powodu by odpowiedzieć na pytanie ile kosztuje strona internetowa, proszę o bezpośredni kontakt bym mógł dokonać szacunkowej wyceny. W przypadku zainteresowania ofertą wspólnie omawiamy szerzej wszystkie funkcjonalności strony www. Tego typu konsultacja jest bezpłatna i nie jest w żaden sposób wiążąca, a ostateczna decyzja zależy do zleceniodawcy.

Jeżeli natomiast bardzo Państwa nurtuje przedział cenowy za wykonanie strony internetowej, mogę podać widełki w postaci 1500 zł netto za podstawową stronę informacyjną i 3000 zł za sklep internetowy. Dodatkowe koszty mogą stanowić wszelkiego rodzaju automatyzacje, dodatkowe funkcjonalności czy obsługa zaawansowanych modułów (np. newsletter), które mogą być zawarte na stronie internetowej.

Proszę pamiętać, że ceny są bardzo orientacyjne i bez problemu można wynegocjować niższe w przypadku prostszych projektów lub tzw. one-page (czyli stron internetowych gdzie jest tylko rozbudowana strona główna). Do wszystkich zleceń podchodzę indywidualnie i zawsze proponuję i sugeruję najlepsze i najtańsze rozwiązania, które pozwolą Państwu zaoszczędzić znaczne kwoty pieniędzy.

Wycena strony internetowej nie jest prosta, ponieważ ostateczna kwota zależy przede wszystkim od nakładu pracy, jaki musi zostać włożony w stworzenie strony www. Dlatego zachęcam do kontaktu i po uzyskaniu z Państwa strony odpowiedzi na kilka podstawowych pytań, będę mógł doprecyzować odpowiedź na pytanie ile kosztuje strona internetowa.

Jestem pewien, że dojdziemy do wspólnego porozumienia, a nasza współpraca będzie przebiegać bezproblemowo.

PO WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW DOTYCZĄCYCH STRONY WWW
ZAPRASZAM DO KONTAKTU

Petite Pages - tanie i profesjonalne strony internetowe