PEŁNĄ OFERTĘ DOTYCZĄCĄ STRON INTERNETOWYCH ZNAJDZIESZ NA STRONIE GŁÓWNEJ

Ile kosztuje prosta strona internetowaMogą Państwo u mnie zamówić prostą stronę internetową i jest to koszt oscylujący w okolicach 500-1000 zł. Cena strony www jest zależna od bardzo wielu czynników, m.in.:

  • ilości podstron jakie ma mieć strona internetowa
  • funkcjonalności innych niż grafika, tekst czy animacje
  • designu strony www, który może być zarówno oparty na szablonie, jak i stworzony od podstaw pod potrzeby klienta
  • dodatkowego zaplecza, które będzie konieczne do wykonania - stworzenia banerów reklamowych, założenia skrzynek pocztowych itp.

By uzyskać konkretną wycenę prostej strony internetowej, proszę o bezpośredni kontakt byśmy mogli wspólnie ustalić szczegóły współpracy i omówić niezbędne elementy do wykonania. Ze swojej strony oferuję płynną pracę nad stroną internetową i systematyczne uzupełnianie braków i wprowadzanie zmian. Prosta strona internetowa może być ukończona w ciągu jednego tygodnia, a w skrajnych przypadkach, gdy klientowi zależy na czasie, mogę zakończyć projekt nawet w kilka dni. Wszystko zależy od indywidualnego podejścia oraz Państwa chęci do dostarczania mi uwag i materiałów.

Prosta strona internetowa wcale nie oznacza czegoś banalnego lub brzydkiego. Prostota wynika raczej ze spełniania swojego podstawowego założenia - strona www ma wyświetlać informacje o firmie w czytelny, schludny i atrakcyjny wizualnie sposób. Oznacza to, że będzie dostosowana do najnowszych standardów i nie będzie odstawać jakością od bardziej rozbudowanych projektów. Nic zresztą nie stoi na przeszkodzie by rozbudować prostą stronę internetową w późniejszym czasie. Dodatkowe funkcjonalności będą oddzielnie wyceniane w zależności od koniecznej ilości czasu, jaką będzie trzeba im poświęcić.

Wszystkie moje projekty są responsywne i doskonale wyświetlają się na wszystkich urządzeniach mobilnych. Jest to bardzo ważna kwestia, ponieważ w obecnej erze internetu ponad połowa odwiedzin stron internetowych ma miejsce przy użyciu smartfonów. Prosta strona internetowa będzie idealnie skrojona pod smartfony, a brak wodotrysków i niepotrzebnych funkcji oznaczać będzie jej szybkie działanie i wczytywanie.

Temat stron www to temat rzeka. Jako że wykonuję swoją pracę z pasją, chętnie opowiem o wszystkich szczegółach i niuansach podczas bezpośredniego kontaktu. Wycena prostej strony internetowej jest bezpłatna, dlatego zapraszam do zadawania pytań. Jestem pewien, że uda nam się porozumieć i stworzę dla Państwa projekt atrakcyjnej i prostej strony internetowej, która nie będzie droga i spełni wszystkie pokładane w niej oczekiwania.

PO WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW DOTYCZĄCYCH STRONY WWW
ZAPRASZAM DO KONTAKTU

Petite Pages - tanie i profesjonalne strony internetowe