PEŁNĄ OFERTĘ DOTYCZĄCĄ STRON INTERNETOWYCH ZNAJDZIESZ NA STRONIE GŁÓWNEJ

Ile kosztuje prosta strona internetowaMogą Państwo u mnie zamówić prostą stronę internetową i jest to koszt oscylujący w okolicach 500-1000 zł. Cena strony www jest zależna od bardzo wielu czynników, m.in.:

  • ilości podstron jakie ma mieć strona internetowa
  • funkcjonalności innych niż grafika, tekst czy animacje
  • designu strony www, który może być zarówno oparty na szablonie, jak i stworzony od podstaw pod potrzeby klienta
  • dodatkowego zaplecza, które będzie konieczne do wykonania - stworzenia banerów reklamowych, założenia skrzynek pocztowych itp.

By uzyskać konkretną wycenę prostej strony internetowej, proszę o bezpośredni kontakt byśmy mogli wspólnie ustalić szczegóły współpracy i omówić niezbędne elementy do wykonania. Ze swojej strony oferuję płynną pracę nad stroną internetową i systematyczne uzupełnianie braków i wprowadzanie zmian. Prosta strona internetowa może być ukończona w ciągu jednego tygodnia, a w skrajnych przypadkach, gdy klientowi zależy na czasie, mogę zakończyć projekt nawet w kilka dni. Wszystko zależy od indywidualnego podejścia oraz Państwa chęci do dostarczania mi uwag i materiałów.

Prosta strona internetowa wcale nie oznacza czegoś banalnego lub brzydkiego. Prostota wynika raczej ze spełniania swojego podstawowego założenia - strona www ma wyświetlać informacje o firmie w czytelny, schludny i atrakcyjny wizualnie sposób. Oznacza to, że będzie dostosowana do najnowszych standardów i nie będzie odstawać jakością od bardziej rozbudowanych projektów. Nic zresztą nie stoi na przeszkodzie by rozbudować prostą stronę internetową w późniejszym czasie. Dodatkowe funkcjonalności będą oddzielnie wyceniane w zależności od koniecznej ilości czasu, jaką będzie trzeba im poświęcić.

Wszystkie moje projekty są responsywne i doskonale wyświetlają się na wszystkich urządzeniach mobilnych. Jest to bardzo ważna kwestia, ponieważ w obecnej erze internetu ponad połowa odwiedzin stron internetowych ma miejsce przy użyciu smartfonów. Prosta strona internetowa będzie idealnie skrojona pod smartfony, a brak wodotrysków i niepotrzebnych funkcji oznaczać będzie jej szybkie działanie i wczytywanie.

Temat stron www to temat rzeka. Jako że wykonuję swoją pracę z pasją, chętnie opowiem o wszystkich szczegółach i niuansach podczas bezpośredniego kontaktu. Wycena prostej strony internetowej jest bezpłatna, dlatego zapraszam do zadawania pytań. Jestem pewien, że uda nam się porozumieć i stworzę dla Państwa projekt atrakcyjnej i prostej strony internetowej, która nie będzie droga i spełni wszystkie pokładane w niej oczekiwania.

Reponsywna strona internetowa to dzisiaj standard. Przy tworzeniu strony internetowej warto zadbać by była ona responsywna, czyli automatycznie dostosowywała się do urządzeń mobilnych takich jak smartfony i tablety. Obecnie niemal połowa ruchu na stronach www pochodzi z takich właśnie urządzeń, dlatego responsywność strony internetowej jest kluczowym aspektem w świecie dzisiejszego internetu.

Dobra responsywna strona internetowa powinna posiadać scrollowanie jedynie w pionie, a wszystkie jej "bloki" z wersji komputerowej powinny składać się jeden pod drugim, by użytkownik nie musiał przewijać strony internetowej na boki. Ponadto wersja mobilna strony www powinna mieć odpowiednio powiększone czcionki i stonowane animacje, by była czytelna i błyskawicznie się wczytywała.

Mobilna strona internetowa to także niewielka waga. Ilość pobieranych danych z transferu internetowego musi być ograniczona do minimum, by odwiedzający nie odczuł tego na swoim transferze mobilnym, który zazwyczaj jest ograniczony przez operatora sieci komórkowej i każdy megabajt jest na wagę złota. W tym celu kompresuje się zdjęcia do mniejszych rozmiarów i usuwa zbędne elementy.

Mobilna strona www to także odpowiednie menu, które kryje się pod ikoną tzw. hamburgera, czyli trzech poziomych kresek. Dopiero po dotknięciu ikony wyłania się menu strony internetowej, po którym można swobodnie nawigować i przeskakiwać do kolejnych podstron.

Zachęcam Państwa do skorzystania z mojej oferty, ponieważ wersję responsywną strony internetowej zawsze wliczam w cenę całego projektu. W dobie dzisiejszego mobilnego internetu nie ma sensu tracenia użytkowników, a tym samym potencjalnych klientów, którzy błyskawicznie uciekną szukając czegoś na stronie internetowej, która jest nieintuicyjna w nawigacji i nieprzystosowana do urządzeń, które trzymają w rękach.

W przypadku zainteresowania ofertą zachęcam do kontaktu, odpowiem też chętnie na wszystkie dodatkowe pytania dotyczące stron internetowych. Pozostaję do Państwa dyspozycji, a konsultacja jest bezpłatna. Proszę pamiętać, że stworzenie strony internetowej dla Państwa działalności będzie dla mnie przyjemnością.

Od lat tworzę profesjonalne i tanie strony internetowe by zapewnić jak największą jakość wykonywanych usług. Strony internetowe dla firm to podstawowa wizytówka w internecie, dzięki której prowadzona działalność zostanie zauważona, a firma rozrośnie się, dzięki profesjonalnej stronie internetowej.

Nie ma żadnego ryzyka przy podejmowaniu ze mną współpracy, ponieważ strony internetowe które tworzę są w internecie od wielu lat, a zaufane firmy wracają z kolejnymi projektami przy planowaniu rozwoju swojej działalności. Współpracowałem z dziesiątkami firm, którym stworzyłem tanią i profesjonalną stronę internetową, do czego zachęcam również Państwa. Listę wybranych projektów stron www można znaleźć na stronie zrealizowane projekty.

Odpowiadam na wszelkie pytania dotyczące stron internetowych, a każda z nich wykonywana jest ze starannością i dotrzymaniem wszystkich współczesnych standardów. Strony internetowe mogą być dla każdego, niezależnie od wielkości firmy czy prowadzonej działalności. Zapewniam, że każdy wykonany przeze mnie projekt strony internetowej dla firmy spotka się z Państwa zachwytem i uznaniem. Wystarczy spojrzeć w moje przykładowe zrealizowane projekty by zobaczyć, że moje strony www są indywidualnie dostosowane do potrzeb każdego przedsiębiorcy. Podczas pracy nad stroną internetową dokładam wszelkich starań by byli Państwo zadowoleni z końcowego projektu, a moment w którym się rozliczamy, następuje dopiero po ukończeniu wszelkich prac nad stroną www.

Jak wcześniej wspomniałem, każdy projekt strony internetowej jest wyceniany indywidualnie, a Państwa zadowolenie z gotowej strony internetowej jest dla mnie najważniejszym wyznacznikiem mojej pracy. Strona internetowa dla Państwa firmy będzie reklamować wszelkiego rodzaju usługi, które oferuje firma.

W momencie zainteresowania moimi usługami tworzenia stron internetowych, ustalamy wszelkie szczegóły dotyczące projektu strony internetowej, a następnie krok po kroku wypełniam Państwa wymagania dotyczące funkcjonalności oraz wyglądu strony www.

W przypadku chęci stworzenia strony internetowej dla swojej firmy, proszę o kontakt i proszę koniecznie sprawdzić stronę główną.

PO WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW DOTYCZĄCYCH STRONY WWW
ZAPRASZAM DO KONTAKTU

Petite Pages - tanie i profesjonalne strony internetowe