PEŁNĄ OFERTĘ DOTYCZĄCĄ STRON INTERNETOWYCH ZNAJDZIESZ NA STRONIE GŁÓWNEJ

Gotowe strony internetoweJeżeli szukają Państwo gotowych stron internetowych, to jest to idealne miejsce. Jesteśmy firmą zajmującą się projektowaniem i tworzeniem stron www dla firm oraz osób prywatnych. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwoli Państwa działalności na zaistnienie w internecie wraz z oryginalną i niepowtarzalną stroną www. Gotowa strona internetowa będzie dla Państwa dyspozycji po dosłaniu materiałów tekstowych oraz ewentualnych zdjęć. W zależności od firmy, zamiast amatorskich zdjęć, można użyć także zdjęć stockowych, które mogą być bardziej odpowiednie do stylistyki gotowej strony internetowej. Oczywiście wszelkie ustalenia następują telefonicznie lub mailowo, dlatego zapraszam do kontaktu w celu dogadania szczegółów projektu strony www. Jako że każdy projekt jest inny, a każda firma ma inny charakter prowadzenia działalności, także i gotowa strona internetowa powinna być skrojona na wymiar, uwzględniająca zarówno Państwa wymagania, jak i dostosowana do współczesnych trendów.

Gotowe strony internetowe są przekazywane po około dwóch tygodniach od rozpoczęcia pracy. Otrzymują Państwo pełen dostęp do serwera jak i zaplecza gotowej strony www, gdzie można dokonywać wszelkich zmian oraz uaktualnień. Na sam koniec, gdy strona internetowa będzie w pełni skończona, przeprowadzamy z Państwem krótkie szkolenie online, na którym wyjaśniamy w jaki sposób zarządzać treściami na stronie samodzielnie. Dzięki temu nie będziecie Państwo za każdym razem potrzebować pomocy informatyka, a modyfikacja treści na gotowej stronie internetowej jest naprawdę intuicyjna i prosta.

Te i inne profity otrzymają Państwo tylko u nas. Zasada jest prosta - najważniejsze jest zadowolenie klienta i profesjonalna realizacja, ponieważ gotowe strony internetowe są następnie umieszczane w naszym portfolio by zachęcić innych klientów do skorzystania z naszych usług.

Zapraszamy do skorzystania z oferty projektowania gotowych stron internetowych. Charakteryzuje nas bezpłatna wycena, szybka realizacja i indywidualne podejście do każdej strony internetowej. Dzięki temu będziecie Państwo mieli własną, indywidualną stronę www skrojoną pod konkretne potrzeby, a nie opartą na szablonach, niemożliwą do zmodyfikowania i ociężałą. Decyzja należy do Was!

PO WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW DOTYCZĄCYCH STRONY WWW
ZAPRASZAM DO KONTAKTU

Petite Pages - tanie i profesjonalne strony internetowe