Przeczytaj, jeżeli nie możesz się zdecydować. Tutaj znajdziesz odpowiedzi na wszystkie nurtujące cię pytania. W przypadku dodatkowych pytań zachęcam do kontaktu pod numerem telefonu 668 855 420 lub adresem mailowym kontakt@petitepages.pl.

Kliknij w pytanie by rozwinąć odpowiedź.

W momencie zainteresowania ofertą, wspólnie ustalamy charakter strony www i jej ogólny wygląd. Następnie możesz przesłać adresy do stron internetowych, które ci się podobają, a jeżeli nie masz określonego gustu, ze swojej strony podeślę kilkanaście propozycji szablonów, które warto zastosować. Możesz spokojnie zostawić wszystko w moich rękach. Doradzam zawsze najlepsze i najtańsze rozwiązania, a wycena i konsultacja są bezpłatne.

W następnej kolejności będę potrzebował teksty oraz ewentualne zdjęcia. Warto przemyśleć wcześniej ich układ i rozmieszczenie, ponieważ treści to podstawa sukcesu każdej strony www. Po otrzymaniu wstępnych materiałów rozpoczynam pracę, a po około tygodniu wysyłam wstępny wygląd strony. Potem już na "żywym organizmie", czyli działającej stronie internetowej, ustalamy wszelkie zmiany, poprawki, szlify.

Każdy projekt strony internetowej jest wyceniany indywidualnie, dlatego też bez znajomości szczegółów trudno określić jednoznaczny koszt nakładu pracy. W celu dokonania bezpłatnej wyceny, serdecznie zapraszam do kontaktu pod adresem mailowym kontakt@petitepages.pl lub pod numerem telefonu 668 855 420.

Po zakończonym projekcie strony internetowej, jedynymi kosztami będą coroczne opłaty za hosting (serwer) oraz domenę. Cena jest oczywiście zależna od usługodawcy, jednakże w przypadku hostingu zasugerowanego przeze mnie, utrzymanie strony wynosi ok. 150 zł rocznie.

Ja ze swojej strony nie pobieram żadnych ukrytych opłat.

Oczywiście! Dzięki temu będziesz mógł wliczyć stronę w koszty prowadzenia firmy. Faktura zawiera 23% VAT.

Jak najbardziej! Będę dokonywać zmian tak długo aż dojdziemy do porozumienia w kwestii poprawy strony internetowej. W związku z tym nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów! Dla mnie liczy się przede wszystkim Twoje zadowolenie!

Oczywiście. Jeżeli będziesz potrzebować stałej administracji strony internetowej, zmian treści czy nawet całkowitej jej przebudowy, wycenię wszystko indywidualnie.

System CMS, na którym pracuję to WordPress. Jest to największa na świecie platforma do tworzenia stron internetowych. Szacuje się, że na WordPressie działa 1/3 całego Internetu. Jego baza zawiera dziesiątki tysięcy motywów i wtyczek, dzięki czemu strona www może zostać idealnie spersonalizowana pod potrzeby klienta.

Na fundamentach WordPressa powstają blogi, strony firmowe i całe serwisy internetowe i obecnie jest to największa tego typu platforma na rynku, z której korzystają nawet gigantyczne firmy i korporacje, m.in. BBC America, CNN, NASA, Sony Playstation, Microsoft, Samsung, Time Magazine, New York Post, Wired Magazine, TechCrunch, Angry Birds, Quartz, Vogue, Mercedes Benz, Van Heusen oraz znane osobistości i gwiazdy takie jak zespół The Rolling Stones, Snoop Dogg, Jay Z, Justin Bieber, Usain Bolt, Sylvester Stallone czy Barack Obama.

Zlecam stworzenie logo sprawdzonym i zaufanym grafikom. By lepiej sprostać wymaganiom, możesz opisać charakter działalności, wskazać kolorystykę oraz przykłady, które wyjątkowo Ci się podobają i mogą stanowić inspirację dla stworzenia logo! Jeżeli nie masz pojęcia, możesz zdać się po prostu na nasze doświadczenie.
Zdjęcia są w cenie wykonania strony www. Jeżeli strona internetowa będzie wymagała bardzo nietypowych fotek, doliczymy je dodatkowo do zlecenia.

Chociaż pozycjonowanie nie leży w moim zakresie działalności, to podaję kontakty do zaufanych firm, które się tym zajmują.

Jeżeli chcesz wiedzieć więcej, czekam na Twoją wiadomość. Mój adres mailowy to kontakt@petitepages.pl. Możesz także zadzwonić do mnie bezpośrednio pod numer 668 855 420 lub skorzystać z formularza kontaktowego znajdującego się w stopce strony.