Pytania i odpowiedzi


Przeczytaj, jeżeli nie możesz się zdecydować! Tutaj znajdziesz odpowiedzi na wszystkie nurtujące Cię pytania.

  • Chciałbym stronę, ale nie wiem od czego zacząć…

W momencie zainteresowania ofertą, wspólnie ustalamy charakter strony i jej ogólny wygląd. Następnie przesyłam propozycje szablonów, które można zastosować, a gdy już go wybierzesz, rozpoczynam konfigurację. Możesz spokojnie zostawić wszystko w moich rękach. Doradzam zawsze najlepsze i najtańsze rozwiązania.


  • Czy mogę dostać fakturę?

Oczywiście! Dzięki temu będziesz mógł wliczyć stronę w koszty prowadzenia firmy.


  • Czy mogę być niezadowolony ze stworzonej strony?

Jak najbardziej! Będę dokonywać zmian tak długo aż dojdziemy porozumienia jak mogę poprawić wykonaną pracę. W związku z tym nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów! Dla mnie liczy się przede wszystkim Twoje zadowolenie!


  • Czy możesz dokonać zmian na stronie już po zakończeniu jej tworzenia? Podejrzałem u konkurencji fajny patent…

Oczywiście. Jeżeli będziesz potrzebować stałej administracji strony, zmian treści czy nawet całkowitej jej przebudowy, wycenię wszystko indywidualnie.


  • Z jakiego CMS korzystasz przy tworzeniu stron?

Z WordPressa. Jest to największa na świecie platforma do tworzenia stron internetowych. Jego baza zawiera dziesiątki tysięcy motywów i wtyczek, dzięki czemu strona www może zostać idealnie spersonalizowana pod potrzeby klienta. Na bazie WordPressa powstają blogi, strony firmowe i całe serwisy internetowe.


  • Potrzebuję logo…

Zlecam stworzenie logo sprawdzonym i zaufanym grafikom. By lepiej sprostać wymaganiom, możesz opisać charakter działalności, wskazać kolorystykę oraz przykłady, które wyjątkowo Ci się podobają i mogą stanowić inspirację dla stworzenia logo! Jeżeli nie masz pojęcia, możesz zdać się po prostu na nasze doświadczenie.


  • Potrzebuję zdjęć stockowych by umieścić je na stronie…

Zdjęcia są w cenie wykonania strony. Jeżeli strona internetowa będzie wymagała bardzo nietypowych fotek, doliczymy je dodatkowo do zlecenia.


  • Czy zajmujesz się również pozycjonowaniem stron?

Chociaż pozycjonowanie nie leży w moim zakresie działalności, to podaję kontakty do zaufanych firm, które się tym zajmują.


  • Mam jeszcze jedno pytanie…

Jeżeli chcesz wiedzieć więcej, czekam na Twoją wiadomość. Mój adres mailowy to kontakt@petitepages.pl. Możesz także zadzwonić do mnie bezpośrednio pod numer 668 855 420.